Google Chrome'da bir sitenin sesini kapatıp açma

Google’ın tarayıcısında, bir web sitesinin sesini artık rahatsız edilmeden kolayca ve kalıcı bir şekilde kapatıp açabilirsiniz.
Google'ın Windows ve macOS tarayıcıları çok yararlı olacak bir işleve sahiptir. Gerçekten de, bir web sitesinin sesini devre dışı bırakmak mümkündür ve bu seçenek siteye geri dönüp tarayıcınızı yeniden başlatsanız bile geçerli kalır. İşte nasıl devam edeceğiniz.
1.  Chrome'u açın ve tıklamak istediğiniz siteye gidin. Tarayıcı Sekmesine sağ tıklayın ve açılır listeden sitenin sesini kapa seçeneğini belirleyin.

2.  Sesi yeniden etkinleştirmek için siteye geri dönün ve tarayıcı sekmesine sağ tıklayın. Açılır listeden Site Sesini aç seçin.
3.  Chrome , ses kesilmiş bir sitede bulunduğunuzda adres çubuğunun sağındaki küçük bir simgeye tıklayarakta ses ayarlarına erişim sağlayabilirsiniz. Ayarlar , adres çubuğuna chrome: // settings / content / sound yazılarak da erişilebilinir.
Daha sonra, sesi kesilen sitelerin yanı sıra sesi olan sitelerin listesine de sahip olursunuz. Site adreslerini düzenleyebilir, silebilir, izin verebilir ve listelere yeni siteler ekleyebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Youtube Video Önizleme Küçük Resmi Nasıl Değiştirilir

Tumblr'da Güvenli Mod nasıl kapatılır

YouTube Kanalına Yönlendiren Özel URL Alma

WordPress Facebook Google Plus Disqus Yorum Eklentileri

Friend Connect Blogger İzleyiciler Gadgeti Emekli Çözüm

Wix Ücretsiz Sitenize Yorum Kutusu Ekleme

Windows 10 Rezervasyon Bildirimi Çıkmıyor mu Çözüm

Blogger Üst Menüye Kategori Ekleme (Videolu Anlatım)

Attribution Gadgetini Etkinleştir (Videolu Anlatım)