Resim Editörü Paint Net 4.0.16 Yeni Sürüm İndir


Microsoft Windows, Paint resim editöründen daha fazla gelişmiş özellik içeren Paint.Net Resim Editörü ile Site başlığı, Şeffaf Arka plan resmi, Banner, Logo, işlerinizi yapabilirsiniz.
Paint.Net Resim Editörü 4.0.16 yeni sürümü kullanmak isteyen blog yöneticileri aşağıda verilen bağlantı linkinden giriş yaparak hiçbir web sitesine bağımlı kalmadan bilgisayarlarına indirip kurabilir.

Paint.Net Resim Editörü, Windows, işletim sisteminde bulunan Paint programından daha gelişmiş özelliklere sahiptir. Web sitenize eklemeyi düşündüğünüz resimlerinize, efektyeniden boyutlandırmatransparan görünümler tanımlayabileceğiniz bir yazılımdır. 

Paint net’in en büyük eksikliği farklı ülkelere ait dilleri çok fazla desteklememesidir. Ancak! Gelişmiş Paint net resim editörünü Türkçe kullanabilmeniz için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. 
Daha önce işletim sisteminize, Paint NET programını kurdu iseniz, aşağıda verilen bağlantı linkinden programı indirip, kurarak ücretsiz kullanabileceksiniz.

Paint NET ücretsiz resim editörü programını, işletim sisteminize kurmadı iseniz kurulum aşamalarını takip ederek kurulumu gerçekleştirin.
NOT: Programın kurulum ve çalışması için işletim sisteminizde, NET Framework 4.6 yüklü olması gerektiğini unutmayın.Lisans: Ücretsiz, İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1/Win10, 
Üretici: Paint.NET

Paint.NET Kurulum Aşamaları:

1. Paint.NET programını önce indirip kurun. Sürüm versiyonunun düşük olması sizi etkilemesin. Birazdan zaten güncelleyeceksiniz. Şimdii...

→ Paint.NET İndir, Açılan pencerede İndir butonunu kullanın veya;

→ Alternatif Kurulum için indir Paint.NET


2. 
Program Türkçe değilse, Programı Türkçe çeviri yapmak için indirin. Açılan pencerede İndir butonunu kullanın. Ancak son sürüm kurulumunu yaptığımda yazıların Türkçe olarak çıktığını gördüm. Demek ki biraz daha ilerlemişler.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Youtube Video Önizleme Küçük Resmi Nasıl Değiştirilir

YouTube Kanalına Yönlendiren Özel URL Alma

Friend Connect Blogger İzleyiciler Gadgeti Emekli Çözüm

WordPress Facebook Google Plus Disqus Yorum Eklentileri

Windows 10 Rezervasyon Bildirimi Çıkmıyor mu Çözüm

Blogger Üst Menüye Kategori Ekleme (Videolu Anlatım)

Attribution Gadgetini Etkinleştir (Videolu Anlatım)

Wix Ücretsiz Sitenize Yorum Kutusu Ekleme

Son Yazılar Eklentisi (Animisyonlu)