Google Yerel Rehberler Nedir? Ne işe Yarar?


Yerel Rehberler; Google Haritalar'da yorum yazıp, fotoğraf paylaşan, soruları yanıtlayıp, yerler ekleyen veya düzenleyen ve mevcut bilgileri kontrol eden küresel gezginler topluluğuna verilen bir isimdir. Milyonlarca insan gidecekleri yerler ve yapacakları şeyler için sizin gibi insanların katkılarına güvenir.

Sizde En yeni Yerel Rehber olabilir, Favori kafeniz’in hangisi olduğunu? En ilginç sergilerin hangi sanat galerisinde yapıldığını? En lezzetli yemekleri hangi restoranın sunduğunu? Yerel RehberlerGoogle Haritalar topluluğundaki milyonlarca kullanıcının dünyanın neresine giderlerse gitsinler kendilerini evlerinde hissetmelerine yardımcı olabilirsiniz.

Yerel Rehber Olmak için;

Google hesabınızla oturum açın ve mevcut konumunuzu seçin. Google Haritalar'da yorumladığınız, fotoğrafladığınız, eklediğiniz, düzenlediğiniz ve hakkında ek bilgi sağladığınız her mekan yeni bir özellik açmanız için size puan kazandırır.


Kimler Yerel Rehber olabilir?

Yerel Rehberler, Google Haritalar'ın kullanıldığı her yer için geçerlidir. Google Haritalar şu anda 40'tan fazla ülkede ve dilde mevcuttur.

Yerel Rehberler programı işletmeler için değil bireyler içindir. İşletmelerden veya işletme sayfalarından yapılan katkıların, Yerel Rehberler seviyelerine ya da avantajlarına bir etkisi olmaz.

Yerel Rehberler'e katılabilmek için en az 18 yaşında* olmalısınız. Daha fazla bilgi için Yerel Rehberler Program Şartları ve Koşulları'na göz atabilirsiniz.

*Not: 18 yaşına girdiğinizde, Google hesabınızın güncellenmesi 9 hafta kadar sürebilir.

Google Yerel Rehberharitalar ve diğer makaleleri takip edebilmek için, size önerilen takip sistemlerinden birini seçerek; şimdi takip seçeneğinizi belirleyebilirsiniz.Takipde Olun, Güncel Kalın…

Sevdiğiniz için yapın(bu arada avantajları da kaçırmayın)

Başkalarının yeni ve zengin deneyimleri keşfetmesine yardımcı olmak oldukça güzel bir duygu. Bir de sunulan avantajlar var. Google Haritalar'da katkıda bulunduğunuz her yer sizi yeni bir fırsatın (yeni ürünlere erken erişim, özel yarışmalar ve etkinlikler gibi) kilidini açmaya bir adım daha yaklaştırır.Bu blogdaki popüler yayınlar

Youtube Video Önizleme Küçük Resmi Nasıl Değiştirilir

YouTube Kanalına Yönlendiren Özel URL Alma

Friend Connect Blogger İzleyiciler Gadgeti Emekli Çözüm

WordPress Facebook Google Plus Disqus Yorum Eklentileri

Windows 10 Rezervasyon Bildirimi Çıkmıyor mu Çözüm

Blogger Üst Menüye Kategori Ekleme (Videolu Anlatım)

Attribution Gadgetini Etkinleştir (Videolu Anlatım)

Wix Ücretsiz Sitenize Yorum Kutusu Ekleme

Son Yazılar Eklentisi (Animisyonlu)