Bilgisayar Arızası Sonucu On Günlük Aradan Sonra


Merhaba, Bilgisayarımda çıkan bir arıza nedeni ile 10 günlük mecburi bir aradan sonra yine sizlerle beraberim. Bilgisayarımda sonucunu bildiğim halde, Bios da yaptığım bir deneme sonucu yaklaşık 10 gün bilgisayarsız kaldım. Tabiy ki bu sonuç benim için çok ağır oldu ve bilgisayarımın pert olmasına sebebiyet verdi. Neyse ki uzun bir arayış sonucu, Asus X550JX model, i7 işlemci, 1TB depolama alanı, NIVIDIA GEFORCE GTX 950M özelliklerin de oldukça sağlam ve yeni nesil bir bilgisayar seçip aldım. Çok seçici biri olduğumdan, Bilgisayar seçimimde bana destek veren ve birebir yardımlarını esirgemeyen NetworkDizayn.com sitesinde de birlikte çalışmalarımızı yürüttüğümüz iş arkadaşım ve dostum Fatih KÖRPE beye de çok teşekkür ederim.


Asus X550JX model, i7 işlemci, 1TB depolama alanı, NIVIDIA GEFORCE GTX 950M

En önemli konulardan biri de 10 günlük boşa geçen bu süre içinde yazılarıma yorum yazan, yaş günü kutlaması yapan Sosyal paylaşım sitelerindeki arkadaş ve dostlarıma cevap yazamadım. 

Tüm dost ve arkadaşlarıma en kısa sürede cevap yazarak bu boş geçen süreyi telefi etmesi açısından şimdiden çok çok teşekkür ederim. Tabiy ki insan böyle zamanlarda dostlarını yanında görmek istiyor. Bahsi geçen konu için ayrıca özellikle soru soran arkadaşlarıma da çok çok teşekkür ederim. Hani derler ya “Dostlar kötü günde belli olur” diye, gerçekten de doğru söylenmiş bir söz.

İlkbahar ve yaza giriş yapacağımız bu günlerde, yeni yazılar ve konularda tekrar buluşmak ümidiyle.

Sevgi ve Saygılarımla

Adnan GÜNEY

Bu blogdaki popüler yayınlar

Youtube Video Önizleme Küçük Resmi Nasıl Değiştirilir

YouTube Kanalına Yönlendiren Özel URL Alma

Friend Connect Blogger İzleyiciler Gadgeti Emekli Çözüm

WordPress Facebook Google Plus Disqus Yorum Eklentileri

Windows 10 Rezervasyon Bildirimi Çıkmıyor mu Çözüm

Blogger Üst Menüye Kategori Ekleme (Videolu Anlatım)

Attribution Gadgetini Etkinleştir (Videolu Anlatım)

Wix Ücretsiz Sitenize Yorum Kutusu Ekleme

Son Yazılar Eklentisi (Animisyonlu)