WordPress’in Windows Masaüstü Uygulaması

Wordpress.com web sitesinin en önemli eklenti fabrikası Jetpack Automattic açık kaynak kod geliştiricileri Mac, OS X ve Windows için bilgisayar Masaüstü WordPress uygulamasını başlattı. Linux kullanıcıları için ise çalışmaların devam ettiği bildirilerek kullanıcıların haberdar olabilmeleri için e-posta servisini kullanmaya devam ediyor. Diğer platform kullanıcıları e-posta ile haberdar olabilmeleri için buradan giriş yaparak e-posta bilgilerini gönderebilirler. WordPress.com ve Jetpack eklentilerini kullanan Web siteleri WordPress Masaüstü Windows uygulamasını inceleyerek desktop.wordpress.com adresinden indirebilir.

WordPress Masaüstü Windows uygulamasını kullanmaya başladığınızda herhangi bir tarayıcı kullanmadan bilgisayarınızdan web sitenizi yönetebileceksiniz.

09 Aralık 2015 tarihinde WordPress 4.4 sürüm ve yeni temasını yayımlamıştı. WordPress, bu yenilikle Windows tabanlı bilgisayar kullanan WordPress meraklılarının beklentilerini de karşılamış oluyor. WordPress Masaüstü Windows’un bu yeni uygulaması, çevrimdışı yazma,
bildirimler, yeni makaleler, bildirim çanı, takipciler vs. gibi zenginleştirilen WordPress Windows’un Javascrip’e geçişini açıkca kullanıcılarına anlatıyor.

WordPress Yeni Masaüstü uygulaması
WordPress Windows masaüstü uygulamasını yazmaya odaklanmış meraklıların oldukça hoşuna gidecek yeni uygulamasını yukarıda verilen linkten hemen indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Youtube Video Önizleme Küçük Resmi Nasıl Değiştirilir

YouTube Kanalına Yönlendiren Özel URL Alma

Friend Connect Blogger İzleyiciler Gadgeti Emekli Çözüm

WordPress Facebook Google Plus Disqus Yorum Eklentileri

Windows 10 Rezervasyon Bildirimi Çıkmıyor mu Çözüm

Blogger Üst Menüye Kategori Ekleme (Videolu Anlatım)

Attribution Gadgetini Etkinleştir (Videolu Anlatım)

Wix Ücretsiz Sitenize Yorum Kutusu Ekleme

Son Yazılar Eklentisi (Animisyonlu)