Vizyona Girecek Yeni Filmler - 3 Aralık 2021

Merakla Beklenen Resident Evil: Raccoon Şehri ve Dahası: İşte Bu Hafta Vizyona Girecek Tüm Filmler Sinema salonları pandeminin etkisinden iyiden iyiye kurtuldu ve vizyonda her hafta yeni filmler görmeye başladık. Biz de sizinle her hafta vizyona girecek filmleri paylaşmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Gelin, bu hafta vizyona girecek filmlere birlikte göz atalım. Sinema tutkunları, her hafta sonunu büyük bir iple çekiyorlar. Zira salonlar, her cuma  yeni   filmleri  vizyona alıyorlar. Biz de sizler için, bu hafta vizyona girecek olan yeni filmlerin neler olduğunu derledik. Sinemaseverler, 3 Aralık itibarıyla  merakla beklenen film Resident Evil: Raccoon Şehri de dahil olmak üzere  8 yeni filmle tanışma imkanı yakalayacaklar. Farklı türlerde olan filmler, kendine uygun türü bulan sinema tutkunlarının beğenisini kazanacak gibi görünüyor. İşte bu hafta vizyona girecek olan filmler... 3 Aralık Cuma günü vizyona girecek filmler: Resident Evil: Raccoon Şehri Filmin Türü: Korku, Aksiyo

Google Earth Pro Ücretli Sürüm Artık Ücretsiz

Google’un ürünlerinden ücretli kullanılan Google Earth Pro, Google’un aldığı bir karar sonucunda artık ücretsiz kullanıma sunuldu. Alınan karar gereği 399 dolarlık abonelik ücreti kaldırılarak kamuya açık duruma getirildi. Herkesin bildiği gibi, Google’ın ücretli hizmetlerinden Google Earth, Dünya genelinde 3 boyutlu görüntü, şehir ve coğrafi hizmet veren bir uygulama. Google Earth Pro ücretli sürümün ücretsiz olarak kullanıma sunulması Google’un daha fazla temkinli ve dikkatli olması anlamına gelmektedir. Bu nedenle yeni ücretsiz uygulamaya erişmek istemeniz durumunda çok doğal olarak güvenlik açısından lisans formunu doldurmanız istenecektir. Forum içinde istenen bilgileri bağlantı linkinden inceleyebilirsiniz.

Google Earth gibi değerli bir proğramı, google.com/earth kendi site adresini ziyaret ederek detaylı bilgi alabilir ve proğramı indirebilirsiniz.

Yorumlar