Buffer Chrome Uzantısı Yükle

Buffer Chrome Uzantısı
Sosyal medya paylaşımlarınızı, Chrome tarayıcınıza ekleyeceğiniz küçük bir icon uzantısı ile paylaşabilirsiniz. Buffer (Tampon) ismi ile sosyal paylaşım dünyasında ismini duyuran site uygulamalarını çok kısa süre önce bende kullanmaya başladım. Buffer ile tanışmamın özünde, Google Plus da açtığımız Site sayfa paylaşımlarının nasıl yapılabileceği düşüncesi bulunmakta idi. Bu arayış içerisinde Bufferin Google plus sayfa aktivetesini gördüm. Tabi diğer sosyal paylaşım sitelerinin aktiviteleride mevcuttu. Ancak benim düşüncem blog’um için oluşturduğum, Google Plus sayfamda yayınlamış olduğum yazıların otomatikman Google sayfama aktarılmasıydı. Bu düşüncemi Buffer uygulaması ile başarılı bir şekilde gerçekleştirdim.

Sonuç olarak blog yazımı yayınladığımda Google Plus sayfamda çıkmaya başladı. Sosyal paylaşım sitelerinden TwitterFacebookLinkedin App’lerine de izin vererek yayınlarımın oralarda da çıkmasını sağladım. Buffer uygulamaları hakkında, Blog Yayınlarını Google+ Sayfanda otomatik Paylaş ve Buffer Link Hatası Tekrar Gönderme Seçeneği başlıklı yazımda bahsetmiştim.

Addthis Chrome uzantısı kullanıyorsanız, AddThis ayarlar sekmesinden Buffer'i ilave edebileceğiniz gibi, Google Web Mağazasından Buffer Chrome uzantısını da yükleyebilirsiniz. Buffer uzantısını Chrome tarayıcına yüklemek için burdan giriş yapabilirsiniz. Buffer Chrome uzantısını yükle

Bu blogdaki popüler yayınlar

Youtube Video Önizleme Küçük Resmi Nasıl Değiştirilir

YouTube Kanalına Yönlendiren Özel URL Alma

Friend Connect Blogger İzleyiciler Gadgeti Emekli Çözüm

WordPress Facebook Google Plus Disqus Yorum Eklentileri

Windows 10 Rezervasyon Bildirimi Çıkmıyor mu Çözüm

Blogger Üst Menüye Kategori Ekleme (Videolu Anlatım)

Attribution Gadgetini Etkinleştir (Videolu Anlatım)

Wix Ücretsiz Sitenize Yorum Kutusu Ekleme

Son Yazılar Eklentisi (Animisyonlu)