Blogger Yeni Yorum Ayarlarını Etkinleştirme

Blogger Yeni Yorum Ayarları
Blogger blog yeni yorumları etkinleştirme ve kullanma. Google+ için Blog yeni yorumlar penceresini bir tıklama ile basit bir şekilde etkinleştirme konusunu sizlere anlatmıştım. Birçok blog yazar arkadaşım Google+ yorumlar sekmesini nerden etkinleştirileceği ve nasıl kullanıldığı konusunda tereddütleri devam etmektedir. Google+ yorumlar sekmesi hakkında gelişim aşamasında bazı eksiklikler yaşandığı konusunu daha önce belirtmiştim.
Hatta bazı arkadaşlar yorum penceresinin görülmediğini belirtmişti. Yorum penceresinin görülür yapabimek için yapılaması gerekenleri yazmıştım.Aşağıdaki anlatılan konular size yardımcı olacak bağlantılar sağlamaktadır. Bu bağlantıları inceleyerek tüm ayarlarınızı özelleştirebilirsiniz.
3. Google Topluluklar bildirimlerinden dolayı bunalan arkadaşlarımız oldu. Bu nedenle istemeden tanıdıkları ve sevdikleri topluluklardan çıkanlar olmuştu. Aslında Topluluk yayınlarında geri bildirim ayarlarını bir tıkla durdurarak toplulıktan çıkmadan izleme şansınız var. Nasıl mı aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.
Google+ Topluluk bildirim ayarları’ nı okuduğunuzda sevdiğiniz Toplulukları terketmeden tekrar katılabilir istediğiniz zaman Topluluk paylaşaımlarını izleme seçeneğini kullanabilirsiniz.
3. Blog yazılarınızda, ( Google+ Çevrelerden bahsetme ) sevdiğiniz kişilerden bahsederek onlara yazdıklarınızı ulaştırmanızda çok kolaydır.
4. Yazılan yorumları nasıl cevaplayacağız ?Yorum cevaplama hataları nelerdir?
Blogger Yeni Yorum ayarlarını nerden etkinleştireceksiniz hemen kısaca sizlere aktaralım.
→ Blogger kontrol paneline giriş yapın
→ Google+ sekmesine tıklayın
→ Sağ tarafda “ Bu blogda Google+ yorumları kullan “ yazısının yanındaki kutuyu işaretleyin. Google+ yeni yorumlar sekmesini artık kullanabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Youtube Video Önizleme Küçük Resmi Nasıl Değiştirilir

YouTube Kanalına Yönlendiren Özel URL Alma

Friend Connect Blogger İzleyiciler Gadgeti Emekli Çözüm

WordPress Facebook Google Plus Disqus Yorum Eklentileri

Windows 10 Rezervasyon Bildirimi Çıkmıyor mu Çözüm

Blogger Üst Menüye Kategori Ekleme (Videolu Anlatım)

Attribution Gadgetini Etkinleştir (Videolu Anlatım)

Wix Ücretsiz Sitenize Yorum Kutusu Ekleme

Son Yazılar Eklentisi (Animisyonlu)