Yahoo ve Eposta İle Takip Et Gadget Eklentisi

RSS Feed
Google Reader kapandı, Dinamik blog “Subscribe via email” E-posta İle Takip eklentisinin işlevinin değiştiğini farkettiniz mi ? Blog okuyucunuz blog’unuza abone olmak istediğinde eskiden Google iconu çıkardı veya alt kısımda Google Reader yazısını görürdük. Maalesef artık bu servisler yok ve çalışmıyor. Okuyucunuz neye tıklayarak takip sistemini gerçekleştirecek. Blog’unuzdaki Eposta İle Takip Et “Subscribe via email” Gadget eklentisini sizde kontrol ettiğinizde göreceksiniz.
Konuyu açıklayan resmi yukarıda inceleyelim ;
Pencerede bulunan ;
→ Netvibes (Tr arayüzlü siteye giriş için Netvibes )
→ My Yahoo 
→ View Rss Feed bağlantılarını göreceksiniz.
View Rss Feed bağlantısına tıkladığınızda blog Rss akışınıza götüren abonelik seçenekleri karşınıza çıkacak. Sizde deneyin ve kafanızın ne kadar karıştığını görün. Böyle bir durumda ne yapardınız. Ben hepsini denedim. Ve sonuç olarak sizlere daha öncede yazdığım Yahoo Türkiye Alternatif Olabilirmi yazımı hatırlatmak isterim. Hemen Yahoo Türkiye ‘e giriş yaparak hesap oluşturmanızı tavsiye edebilirim.Kendi hesabınızı oluşturduktan sonra okuyucu kitlenize de önerebilirsiniz. Bazı Google Reader alternatiflerini daha önce belirmiştim. Bu alternatiflere en uygun olan site Yahoo olarak karşımıza çıkıyor. Google Reader gibi My Yahoo’a tıkladığınızda takip gadgetinizi ekleme şansına sahip olabiliyorsunuz. Konuyu açıklayan resimli görüntü aşağıda verilmiş olup gerekli bağlantılarınızı yaparak sizde bir başlangıç yaratabilirsiniz.

My Yahoo
Ekleyeceğiniz gadgetler ile sayfanızı artık özelleştirebilirsiniz. Mobil Yahoo ihtiyacınız mı var? Hepsi menülerde mevcut.My Yahoo seçenekler sekmesi size birçok ipucu verecektir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Youtube Video Önizleme Küçük Resmi Nasıl Değiştirilir

YouTube Kanalına Yönlendiren Özel URL Alma

Friend Connect Blogger İzleyiciler Gadgeti Emekli Çözüm

WordPress Facebook Google Plus Disqus Yorum Eklentileri

Windows 10 Rezervasyon Bildirimi Çıkmıyor mu Çözüm

Blogger Üst Menüye Kategori Ekleme (Videolu Anlatım)

Attribution Gadgetini Etkinleştir (Videolu Anlatım)

Wix Ücretsiz Sitenize Yorum Kutusu Ekleme

Son Yazılar Eklentisi (Animisyonlu)