Blogger Sayfalar Sekmesi Değişti

26 Şubat 2014 tarih sabah 05,30 sularında Blogger Sayfalar sekmesi değiştirildi.
27 Şubat 2014 tarihinde Blogger Buzz’un resmi sitesinde sayfaları kullanmak daha kolay başlığı ile açıklama yaptı. Ancak konunun özünü incelediğimizde blogger da çalışma yapılırken xx şeklindeki kod hatalarının tarayıcı ile uyumsuzluğunun giderilmesi ile ilgiliydi. Yeni sayfalar sekmesine baktığınızda artık göster, gizle, web bağlantısı gibi uygulamaları göremeyeceksiniz. Blog editöründe içeriklerinizi yazar gibi sayfa oluşturacak ve yayınlayacaksınız. Sayfa görünüm sayıları, yorumlar, tarih ve yazar bilgileri gibi sayfa içeriklerinizide artık görebilme özelliği getirildi.
Bir sayfa oluşturmak istediğiniz, içerik yayını oluşturur gibi yeni yayın sekmesine tıklayarak yazı editöründe hazırlayacak, yayınlama ve silme şeklinde kullanacaksınız.
Sonuç olarak biri sayfa yazınızı Google+ ile gönderebilecek, yorum yazabilecek, sayfalarınızı taslak konumuna alabilecek ve sayfalar hakkında sağ tarafdan istatistik bilgilerinizi görebileceksiniz.
Web linklerini nasıl ekleyeceksiniz ?
1. Yerleşim → Sayfalar gadgetinizi açın
2. Alt kısıma yeni eklenen “Bağlantı sayfa ekle” tıklayın. Üst kısma isim, alt kısma linkinizi yapıştırın kaydedin. Sayfalar ve bağlantı linkleriniz çıkacaktır.
Blogger sayfalar web linki nasıl eklenir ?
Bu çalışmanın blogger yazarları için ne kadar faydalı olduğunu ilerleyen zaman içinde alınan verilerde görebileceğiz. Konu hakkında sizde düşüncelerinizi yazın.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Youtube Video Önizleme Küçük Resmi Nasıl Değiştirilir

YouTube Kanalına Yönlendiren Özel URL Alma

Friend Connect Blogger İzleyiciler Gadgeti Emekli Çözüm

WordPress Facebook Google Plus Disqus Yorum Eklentileri

Windows 10 Rezervasyon Bildirimi Çıkmıyor mu Çözüm

Blogger Üst Menüye Kategori Ekleme (Videolu Anlatım)

Attribution Gadgetini Etkinleştir (Videolu Anlatım)

Wix Ücretsiz Sitenize Yorum Kutusu Ekleme

Son Yazılar Eklentisi (Animisyonlu)