Adsense Yeni Reklam İnceleme Merkezi

Adsense reklam inceleme merkezini nasıl bulurum
Adsense yayıncı ve reklam verenler için, Yeni Reklam İnceleme merkezi’nin kullanıma açıldığını, çok yakında reklam widget seçeneklerininde başlayacağını   bildirdi. 16 Nisan 2014 tarihinde, Adsense Ürün Müdürü Fiona Herring’in, Inside Adsense resmi blog’un da Yeni reklam İnceleme merkezi için yapılan açıklamada, yayıncı kategorisinde olan yazarlar, adminler reklam uygulamaları üzerinde daha kapsamlı bir çalışma yapabilecekler.
Yeni reklam inceleme merkezine giriş yaptığınızda reklam verenlerin reklam ebatlarını, reklam gösterim puanını, reklam veren linkini, reklam üzerine maus ile bakıldığında büyütülmüş Resimleri Lightbox ile inceleyebiliyorsunuz. İstenmeyen reklam birimlerini engelleme seçeneklerinide görebiliyorsunuz.
Yeni reklam inceleme merkezi
Adsense hesabına eklenen yeni reklam merkezi sekmesi ile sitenizde gösterilen reklam birimleri üzerinde daha fazla kontrola sahip olabileceksiniz. Hangi reklamların daha yüksek, orta, düşük olduğunu anlayabileceksiniz.

Adsense Yeni Reklam Merkezi sekmesini nasıl açacaksınız :

1. Adsense hesabınıza giriş yapın.
2. Reklamlara izin ver ve Reklamları engelle üst menü ismine tıklayın
3. Menü sekmelerini inceleyin sağ tarafda son kısımda Reklamlar (Reklam İnceleme Merkezi) ismine tıklayın.
4. Açılan pencerede sağ üst kısımda İncelenen reklamları göster seçeneğinin işaretli olup olmadığını kontrol edin.İşaretli değilse kutucuğu işaretleyin.
5. Sağ alt kısımda oklar ile diğer reklam birimlerinide inceleyebilirsiniz.
İlerleyen zaman için de yeni Adsense bilgilerinde buluşmak üzere.
6.Resim üzerinde bulunan ters çit ok işaretine tıklayarak resmi büyütüp, Masa üstü, Mobil, tablet, görünümleri ve filitrelere tıklayarak widget yapılandırmalarını  inceleyebilirsiniz.
İlerleyen zaman için de yeni Adsense bilgilerinde buluşmak üzere.

Ayrıca bakınız ⇒ Adsense ile ilgili tüm konu içerikleri

Yorumlar