Bilgisayar Bakım ve Güvenlik Paketi

Bilgisayar Bakım Paketi
Bilgisayarınızın bakım, güvenlik ve sorunları için anında iletişim kurabileceğiniz ücretsiz proğramları bir araya getirerek sizlerin kullanımınıza sunuyorum. Ayrı ayrı yazdığım ücretsiz proğramları sizlerin de yararlanmanız için bir araya topladım. Neden böyle bir yazıya gerek duyduğumu kısaca sizlere aaktarim.Birçok arkadaşımın bilgisayarında birçok sorunlarla karşılaşmaktayım.Hepsine de uzaktan yardım ile yardımcı olmaya, onların sıhhatli bilgisayar kullanmasına katgıda bulunuyorum. Yazdığım proğramlar parça parça olduğundan onları bir araya getirerek, yeni bir yardım gerektiğinde onlara en azından şu linke bak ve bunları kur deme şansını yakalamaya çalışarak daha hızlı bir yardımlaşmayı düşündüm. En iyi iletişim tarzınında bu yol olduğu kanısındayım. Tabi bu konuda sizlerinde çok değerli önerileri olabilir. Önerilerinizi belirtirseniz memnun olurum. Hepsinden önemlisi bilgisayarınızda tarayıcı seçimidir. Uzun zamandır yaptığım araştırmalar sonucunda, halende kullanmakta olduğum Google Chrome’u bilgisayarınıza kurmanızı öneriyorum. Tasarımındaki sadeliği, açılış hızı, birçok proğramın çalışması için gerekli olan eklenti ve uzantıları kendi bünyesinde gerçekleştirmesi seçim yapmam için en büyük etkendir.Bilgisayarınız formatlandığında, Google Gmail ile giriş yaptığınızda tüm yer imlerinizi senkronize ederek, bilgisayarınız formatlanmamış gibi kullanımınıza sunması tarayıcının artıları arasında. Windows’un uzan zamandır hizmetimize sunduğu msn, live mesenger, hotmail gibi araçların farklı uygulamalara taşınması ve anlaşılamaz hale gelmesi, Google Gmail’i bir adım daha öne çıkarmaktadır.
Bilgisayarınızı en üst performasta kullanabilmeniz için yapılacak işlemler ; 
2. Google Plus için, yabancı ülke dili çeviri uzantısı 
3. Bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları silerek daha istikrarlı ve performanslı sistem temizleme aracı olan ücretsiz, CCleaner programı indirin
4. Ücretsiz (Free) Avast Antivirus proğramı indirin
Ücretsiz (Free) Avast Antivirus proğramını, nasıl kullanacaksınız
5. İnternet üzerinden Bilgisayarlara ulaşarak birkaç saniyede arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz.Kurulumu kolay ve Ticari olmayan kullanıcılar için ideal bir proğram. TeamViewer 8 Sürümüne buradan ulaşabilirsiniz. 
6. Slim Driwers indir. Bilgisayarınızda Donanım sorunu yaşıyorsanız, Slim Drivers, Ücretsiz proğramını kurarak tüm donanımlarınızı bulmasını ve yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Donanımınız eski sürüm ise, anında günceller. Slim Driwers, Bilgisayarınızda donanım yazılımlarını güncellemeden önce, otomatik geri yükleme noktası oluşturur. Her hangi bir çakışma anında, donanımınızı geri yükleyebilirsiniz. 
Slim Driwers’in diğer özellikleri nelerdir ; 
7. Alternatif virüs proğramı, Microsoft Security Essentials ücretsizdir. Yüklemesi ve kullanması kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Arka planda sessizce ve etkili bir şekilde çalıştığından, kesintiler ve güncelleştirmeler konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Ücretsiz kendi sitesinden yükleyin

Yorumlar