Avast Antivirus Ücretsiz Proğramını Aktifleştirme

Avast Antivirus proğramını, Ücretsiz (Free) nasıl kullanacaksınız. Proğramı indirdikten sonra, 365 gün ücretsiz kullanabilmeniz için üye kaydınızı yapmanız gerekmektedir. Aldığım mesajlarda arkadaşların Avast Antivirus ücretsiz proğramını kurduklarını ancak, 20 gün süre kaldığını belirten iletileri ile karşılaştım. Resimli olarak anlatacağım üye kaydını yaptıklarında artık Avast Antivurus proğramını bir yıl ücretsiz kullanabilecekler.
Bir yılın bitiminde, email bilgilerinizi tekrar aktif ederek bir yıl daha kullanım hakkı elde edeceksiniz. Her biten yıl içinde aynı işlemi tekrarladığınızda bilgisayarınız dışarıdan gelebilecek Antivirus saldıralılarına karşı korunduğu kadar cebinizde korunmuş olacaktır.
Avast Antivirus proğramı Ücretsiz (Free) bir yıl nasıl kullanacaksınız inceleyelim ;
1. Avast proğramını bilgisayarınızın sağ alt köşede bulunan iconuna tıklayarak açın


Avast İconu nerededir
2. Açılan pencerede, Koruma yazısına tıklayın → Kayıt yazan yere tıklayın
Sizden E-Mail postanızı girmenizi isteyecektir.İsminizi ve e-postanızı girin. Bu giriş anında yeni bir sekme açarak yükselt yazan kısmı ellemeyin. Free yani ücretsiz kurulum olan kısmı kullandığımızdan, yükseltme kısmını ellemiyoruz.
E-postanızın giriş işlemi sonunda size 365 gün kullanım hakkı verdiğini göreceksiniz.
3. Sizin yapmanız gereken başka bir işlem yoktur.Bırakın görevi o alsın.Artık güncellemeleri yapacak, sakıncalı yerlerde size ; Dur burası tehlikeli diye uyaracak hatta saldırı dosyasını karantinaya atarak sizi koruyacaktır.

Avast Koruma Kayıt bilgileri girişi
4. Kayıt işlemi sonunda 365 gün kaldığını belirten iletiyi göreceksiniz.
Avast- Free Antivirus Kayıt sonuçları
Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.
Avast Antivirus Ücretsiz Proğram süresinin bitmesini beklemeden indirip kullanabilmeniz için İNDİRME linkine tıklayın.Ben kullanıyorum ve memnunun.Bilgisayarımı kasmıyor, bana engel olacak bir davranışta bulunmuyor.Aksi olsaydı bilgisayarımdan siler sizlere de önermezdim.

Yorumlar