Avast 8 Ücretsiz Antivirüs Proğramı İndir

Avast 8 ücretsiz proğramı güncellendi
Avast 8 Ücretsiz Antivirüs Proğram Yeni Arayüzü 
Avast 8 Ücretsiz Antivirus Proğramı güncellenerek yeni bir arayüze geçti. Bilgisayarınızdaki icona tıkladığınızda, Yedi bölümden oluşan Ana Sayfasına ulaşacaksınız. Yeni arayüzünde bir çok yenilikleride beraberinde getirerek kullanıcının hizmetine sunmuş. Bu arayüz menülerini neler kısaca bakalım.
1. Herşeyin güvenli olduğunu belirten yeşil renkli, sizi karşılayan güler yüz ifadesi
2. Virüs taramasını başlatacağınız sekme

3. Software Bilgisayarınızdaki yazılımları izleyen ve güncelleştirmenizi sağlayan sekme
4. Farklı istatiki bilgiler veren sekme
5. Güvenlik duvarı, bilgisayar korsanlarına karşı
6. Safezone Online işlemlerinizde büyük koruma
7. Market Avast ürünlerini inceleyebileceğiniz ve satın alabileceğiniz sekme
Kısaca ücretsiz proğramı kurduğunzda bilgisayarınız için gerekli olan tüm kullanımlar mevcut. Ev kullanıcıları için ücretsiz sürümü olduğu kadar Ticari kullanımlar için ücretli dahada geliştirilmiş seçenekleri mevcut.
Yeni arayüzde benim en çok hoşuma giden kısmı yazılım güncelleme konusunda size bilgi vermesi ve kurulumu sağlaması. Arkadaşınızın Virüs konusunda başı sıkıştığında uzaktan bağlantı hizmetini aktifleştirdiğinizde arkadaşınızın bilgisayarını koruyabilmeniz. Benimde en çok üzerinde durduğum ve değer verdiğim konuların başında gelen bir hizmet olmuş.Birçok eklenti hizmete sunulmuş. Bilgisayarınızda olmazsa olmazlar arasında diyebilirim. Bunları yazarken Avast ile aramda ticari bir bağ var sanmayın.Zaten ücretsiz vermesi olmadığını kanıtlıyor.Virüssüz temiz bir dünya için sadece sizlere kısaca bir tanıtım yaptım.
Evinizde kaç tane bilgisayar varsa hepsine kurarak verilen bu hizmetten ücretsiz yararlanabilirsiniz.
Avast 8 ücretsiz proğramı indirmek için aşağıda verdiğim bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır. Kurulum başlayacak ve bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekecektir.
Avast 8 ücretsiz proğramına nasıl kayıt olacaksınız buradan inceleyin.
İşletim sitemi : Windows XP, Vista, 7, 8
Ücretsiz Avast 8 Programı  İNDİR
Avast 8 Ücretsiz Antivirüs
Uzaktan yardım sekmesi

Yorumlar

 1. Merhabalar Adnan Hocam.

  Ücretsiz Avast 8 virüs proğramı, işlev ve performans açısından Microsoft'un sunduğu "Microsoft Security Essentials" virüs proğramına göre nasıldır?

  Bu yararlı ve güzel paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Recep bey merhaba, şu anda bende uzun zamandır Avast kullanıyorum ve memnunum.Tam kapasiteli bir proğram diyebilirim.Ücretli olan zaten ticari amaçlı kullanıcılar için.Bizim için ücretsiz yeterli hatta çok çok yeterli.Tavsiye ederim. Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

   Sil

Yorum Gönder