Windows Live Yazar Nasıl Başlatılır

Windows Live Yazar
Windows Live Yazar, proğramı, Windows 7 işletim sistemi ile birlikte aktif olan bir proğramdır. Windows Live Yazar’ı bilgisayarınızda çalıştırmak için yapılması gereken bazı işlemler mevcuttur.Windows’a kayıtlı bir kullanıcı olduğunuzda proğramı kullanabilirsiniz. Proğramı çalıştırdığınızda sizden giriş yapmanız istenek, sizde hotmail’inizle giriş yaparak proğramı rahatlıkla kullanabileceksiniz. 
Bilgisayarınızda sizin açmanızı bekleyen Windows Live Yazar proğramını aktif edebilmek için yapacağınız işlemler aşağıda belirtilmiştir.
1. Bilgisayarınızda sağ altta bulunan Başlat’a tıklatın
2. Tüm Proğramlara tıklayın
3. Dikey çubuğu aşağıya doğru kaydırarak Windows Live Dosyasını bulun
4.Windows Live Dosyasına tıklayın. İki tane dosya göreceksiniz
5. Siz Windows Live Yazar dosyasına tıklayarak proğramı açmış olacaksınız.
Buraya kadar anlattığım konuları uyguladığınızda Windows Live Yazar proğramını çalıştırmış olacaksınız.Kurulumu tam yapabilmeniz için yazıyı okumaya devam edin. Anlatılan konunun görselini yukarıdaki resimden inceleyin.
6. Açılan pencerede Windows bilgileriniz, (msn, Hotmail) ile giriş yapın
7. Giriş sırasında blog temanızın taslağı için bazı sorular soracaktır. Diğer seçenekleri seçerek blog bilgilerinizi girin.Hatta Blog bilgilerinizi sonradan da girebilirsiniz.
Bu defa size taslak olarak bir tema yaratacaktır.Her iki şekildede başlangıç yapabilirsiniz.

Yukarıdaki resimde ayrıca Microsoft Office Starter Tükçe, yazan sekmeyi görüyorsunuz.Sizin bilgisayarınızın sıralamasında, aynı yerde olmayabilir.
Dikey çubuğu yukarı aşağı oynatarak  Microsoft Office Starter proğramı  bulup çalıştırın. Konuyu tam anlatan bağlantı linkini inceleyin.

Microsoft Office 2010 Starter Ücretsiz İndir

Yorumlar