Donanım Güncelleme Driver Booster Free

Ücretsiz Donanım Güncelleme
Bilgisayar Donanım Sürücü'leriniz güncel mi? Donanım sürücüleri eski ve güncel değilse, Pc'niz ağır çalışıp performansınızı etkileyerek sistem çökmelerine yol açabilecektir. Advanced SystemCare ürünleri arasında bulunan (Driver Booster) Donanım Güncelleme ücretsiz proğramı ile Pc’nizi konrol ederek son versiyon donanımlara sahip olabilirsiniz.IObit sürücü güncelleme teknolojisi, eski sürücülerinizi otomatik olarak tanımlar, tek bir tıklama ile proğramı indirdiğinizde, sizin için doğru güncelleştirmeyi yükler.
Donanım arızaları, çakışmalar ve sistem çökmeleri gibi sorunlarınızı çözer. Ücretsiz Sürücü Booster ile bilgisayarınızı kontrol ettiğinizde kendinize şu soruyu sorduğunuzu düşünüyorum.
“Bilgisayarımı yeni aldım neden güncel donanım yüklü değil.” Çok haklı olarak düşündüğünüz bu konu için, yılların vermiş olduğu tecrübe ile kısaca açıklamak ve düşüncelerinizi rahatlatmak isterim. Anlatacağım konu tüm ürünler için geçerlidir.

Yeni bir bilgisayarın hayat hikayesi :

Bilgisayar’ın fabrika çıkış tarihi son güncelleme tarihidir. Ülkenize gelişi, gümrük işlemleri, bayilere dağıtımı, bekleme süresi, son kullanıcı alımı içinde geçen toplam süreyi hesaplayın. Bu süre yaklaşık 6 ay ile 1 seneye tekamül edebilir.Birde siz yeni aldım duygusu ile bir yıl kullandığınızı düşündüğünde toplam 2 yıllık bir süredir Donanım güncellemesi yapılmamış demektir. Oysa Teknoloji yerinde durmuyor. Her gün yenileniyor. Teknoloji geliştikce sizin bilgisayar sürücüleri de eski olarak kalıyor. 

Sizlere anlattığım konuyu biraz geliştirirsek, bir otomobil, buzdolabı, ilaç, bilgisayar, Tv., cep telefonları gibi çoğaltabilirsiniz.Kendim şahsen bu tekniği kullanıyor ve sağlıklı bir şekilde bilgisayarımdan randıman alıyorum. Sizlere yukarıda anlattığım proğram önemli değildir.Güvendiğiniz bildiğiniz hangi proğram olursa olsun kesin kullanarak bilgisayar donanımlarınızı güncelleyin.Proğram'ı isterseniz sonra silebilir birkaç ay sonra tekrar kontrol etmek için kurabilirsiniz.
Advanced SystemCare 7 Ücretsiz proğramı bilgisayarınıza indirdi iseniz proğram içinden kurulumu yapabilirsiniz.
Sürüm bilgisi : V1.1
Proğram boyutu : 12.5MB
İşletim sistemleri : Windows XP/Vista/7/8 Destekler
Kendi sitesinden ücretsiz kullanabileceğiniz İndirme linki.
Guney59 Paylaşım Blog'una 31 Aralık 2013 tarihinde yazar Adnan Güney tarafından yazılmıştır.

Yorumlar