Tumblr Blog Tynt Kodu Nasıl Eklenir

Tynt Sitesi
Tumblr blog  kullanıcısı iseniz ve yazılarınızın kopyalanmasından şikayetiniz varsa, size Tynt sitesini öneririm. Tynt sitesine giriş yaparak alacağınız kodu Tumblr blogunuzda nereye kopyalayacağınızı aşağıdaki yazımdan takip edebilir, kopyalanmış  içeriklerinizi lehinize çevirebilirsiniz.Tynt sitesine giriş yaptığınızda site ve uygulamalar hakkında geniş bilgi alacaksınız. Ben kısa başlıklarla size bilgi aktarmak isterim.
Tynt özgün yazı yazmayan kopyala yapıştır olarak yazı içeriği güncelleyen siteleri takip ederek kayıtlı kullanıcılarına destek sağlayan bir hizmet servisi. Siteye kayıt olduktan sonra size vereceği kodu sitenize, blogunuza yapıştırdığınızda sizin göreviniz bitiyor.Artık Tynt sizin adınıza karşı tarafı kontrol ediyor ve aldığı bilgileri sizin lehinize işlenmesini sağlıyor. Kısaca görevi bu. Bu veriler, içerik kopyalama, seo, ve site/blog trafigini olarak belirtebiliriz.
Nasıl çalışıyor ?
1. Blogunuza eklediğiniz kod sayesinde, yazılarınızı biri kopyaladığında, kopyalama aşamasını veri olarak kaydediyor.
2. Bu verileri, sizin ayarlar kısmından belirleyeceğiniz zaman diliminde size rapor olarak sunuyor.
3. Sunduğu bu verilerle de size bacling, seo, site trafiği sağlıyor. Dolayısı ile özgün emeğiniz boşa gitmiyor değerlendiriliyor.
4. Bloglarımdan birinden bir yazı kopyalayın ve word dosyasına yapıştırın. Linki takip eden kodu görebilirsiniz. Bu nedenle yazılarımı kopyalayanlarla ilgili bir sıkıntım yok. Tam tersi bana fayda sağlıyorlar. Herhalde kısaca konu anlaşıldı.
Daha geniş bilgiyi Tynt sitesinde göreceksiniz. Ayrıca yeni ekledikleri sosyal paylaşım site verilerinde de yardımcı çalışmaları mevcut.Şimdi gelelim ana konumuza. 

Tynt kodunu Tumblr blogunuza nasıl ekleyeceksiniz
1. Tynt Sitesine giriş yapın
2. Üyelik işlemlerini tamamlayın
3. Size vereceği kodu kopyalamadan önce, Google Translate çalışmış ise Translateyi orjinal konuma getirin ve kodu alın.Yoksa kod çalışmayacaktır.
4. Tumblr bloga giriş yapın
5. Kişileştir ⇒ HTML Düzenle tıklayın. Google Translate çeviri yaparsa orjinale döndürün.Kodlar yerinden oynayıp havalanmasın.
6. CTRL +F arama kutusunu açın ve </head> tag’ını aratın.

7. Tynt den aldığınız kodu hemen üstüne yapıştırın ve kaydedin.
8. Tynt sitesine dönün onaylatın. İşlemleri doğru yaptı iseniz onaylandığını belirten bir yazı ile size bilgi verecektir. Artık yazılarınızı isteyen kopyalayabilir.Tumblr Blog HTML Şablonu

Bu blogdaki popüler yayınlar

Youtube Video Önizleme Küçük Resmi Nasıl Değiştirilir

YouTube Kanalına Yönlendiren Özel URL Alma

Friend Connect Blogger İzleyiciler Gadgeti Emekli Çözüm

WordPress Facebook Google Plus Disqus Yorum Eklentileri

Windows 10 Rezervasyon Bildirimi Çıkmıyor mu Çözüm

Blogger Üst Menüye Kategori Ekleme (Videolu Anlatım)

Attribution Gadgetini Etkinleştir (Videolu Anlatım)

Wix Ücretsiz Sitenize Yorum Kutusu Ekleme

Son Yazılar Eklentisi (Animisyonlu)