Twitter Ücretsiz Sosyal Paylaşım Butonu

Blogger Widgets


Bu Kodu Gadget olarak sitenize nasıl koyacaksınız ? Twitter Ücretsiz Sosyal Eklenti Butonlarını ; Blogger bloglarınızda kullanabileceğiniz birçok değişik görselliklerle süslenmiş, Twitter Sosyal eklenti ( Follow Me ) takip etme rozetini sitenize ekleyebilirsiniz. Bir önceki yazımda da Twitter Sosyal Eklenti Butonlarından bahsetmiştim.Buradan yazımı inceleyerek birçok eklentiyi kurma şansına sahip olabilirsiniz.
Ayrıca Twitter sayfa yayın içeriklerinize abone olan takipçilerinizin  (sayısını) blog’unuzda göstermek için Twitterconter’ a giriş yaptıktan sonra ayarlarınızı belirleyip, blog’unuza yeni Gadgetleri de ekleyebilirsiniz.
Kodu ekledikten sonra "username mavi" renkli kısma Twitter id (adınızı) yazacaksınız.Lütfen iki adet mavi alan ile belirttiğim yere yazmayı unutmayın.
Dikkat ederseniz birinci username değil ikincisidir.
Tasarım ⇒ Yerleşim ⇒ Gadget Ekle ⇒ HTML/Javascript ⇒ kodu kopyala ⇒ Yapıştır ⇒ Kaydet
Twitter id Nedir :
Twitter giriş yaptığınız zaman http://twitter.com/xxxx  uzantısından sonra sizin adınız gelir.
Örnek benim twitter adım :  http://twitter.com/guney59 mavi ile görülmektedir.
Twitter
<center>
<object type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.buzzbuttons.com/BUTTON9/twitbutton.swf" width="150" height="150"> <param name="movie" value="http://www.buzzbuttons.com/BUTTON9/twitbutton.swf" /> <!-- param--> <param name="allowScriptAccess" value="always" /> <!-- param--> <param name="Menü" eri="false" /> <!-- param--> <param name="wmode" value="transparent" /> <!-- param--> <param name="flashvars" value="username=guney59" /> <!-- param--> <a href="http://draft.blogger.com/http.guneyt59.blogspot.com/%20:/%20/" title=" Blogger Widgets "> Blogger Widgets <!-- a--> <embed src=" http://www.buzzbuttons.com/BUTTON9/twitbutton.swf " type=" application / x -shockwave-flash " allowscriptaccess=" always " width=" 150 " height=" 150 " menu=" false " wmode=" transparent " flashvars=" username = guney59 "></embed> <!-- embed--> <!-- object--></a></object></center>

Bu blogdaki popüler yayınlar

Youtube Video Önizleme Küçük Resmi Nasıl Değiştirilir

YouTube Kanalına Yönlendiren Özel URL Alma

Friend Connect Blogger İzleyiciler Gadgeti Emekli Çözüm

WordPress Facebook Google Plus Disqus Yorum Eklentileri

Windows 10 Rezervasyon Bildirimi Çıkmıyor mu Çözüm

Blogger Üst Menüye Kategori Ekleme (Videolu Anlatım)

Attribution Gadgetini Etkinleştir (Videolu Anlatım)

Wix Ücretsiz Sitenize Yorum Kutusu Ekleme

Son Yazılar Eklentisi (Animisyonlu)