Site Değerinizi Gadgetinize Ekleyin

Web Stats

Web Stats ile site değerlerinizi öğrendiniz.Bu değerlerinizi, blogunuza gadget olarak eklemeyi düşündünüz mü?Bu Gadgetler sayesinde, Okuyucularınız blogunuzun değerlerini gördüğünde, blogunuza olan güveni çok daha fazla olacaktır. Dünya üzerinde değerli bloglara
olan saygınlık ve iç güvenin okuyuculara verdiği rahatlığı hepimiz biliriz. Çoğu kişi bu işlemi bir reklam olarak görebilir.Ancak günlük hayatımızda kılık ve kıyafetimize verdiğimiz önemden hiçbir farkı yoktur.Diğer bir deyişle Bloglarımızın vitrinidir.En azından ben böyle görüyorum.Farklı düşüncelerde olabilir. Bu konuda farklı düşünüyorsanız açıklama yapmaktan çekinmeyin lütfen.
Web Stats Domain sitesine giriş yaptığınızda, Arama kutusuna Site/Blog URL’ mizi yazıyoruz. Ve karşınızda Site bilgileriniz komple geliyor.
Hemen sağ tarafda Navigasyon menüsünün alt kısmında Blogunuza ekleyebileceğiniz görseller mevcut.Bu görseller sizin blogunuzun bilgileri ile donatılmış olup, alt kısımlarında bulunan kodları kopyalayarak gadgetlerinize ekleyebildiğiniz gibi, Get Kode kısmına tıklayarak blogunuza da gönderebilirsiniz.
Daha geniş bir yelpazeye dağıtılmış gadgetleri izlemek için web siteniz için daha fazla widget yazan yere tıkladığınızda tüm gadgetler kısmına ulaşıyorsunuz.Burada ayrıca gadgetleri nasıl eklemeniz anlatılmakta.
Gadgetlerinizi eklemek için ;
Yerleşim ⇒ Gadget ekle ⇒ HTML/JavaScript tıklıyoruz. Aldığınız gadgeri tek tek ekleyebilirsiniz. Tüm gadgetlerin kodlarını karışmaması için bir boşluk vererek de alt alta ekleyebilirsiniz.
Tüm gadgetlerin görselleri :

Web StatsWeb StatsWeb StatsWeb Stats

Web StatsWeb StatsWeb Stats
Abone sistemi ile tüm yararlı bilgilerin adresinize gelmesine, konular hakkında ilk bilgi sahibi olarak hemen öğrenmeye ne dersiniz ?
Hemen sağ altta açılır menüden Abone işlemlerini başlatabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Youtube Video Önizleme Küçük Resmi Nasıl Değiştirilir

YouTube Kanalına Yönlendiren Özel URL Alma

Friend Connect Blogger İzleyiciler Gadgeti Emekli Çözüm

WordPress Facebook Google Plus Disqus Yorum Eklentileri

Windows 10 Rezervasyon Bildirimi Çıkmıyor mu Çözüm

Blogger Üst Menüye Kategori Ekleme (Videolu Anlatım)

Attribution Gadgetini Etkinleştir (Videolu Anlatım)

Wix Ücretsiz Sitenize Yorum Kutusu Ekleme

Son Yazılar Eklentisi (Animisyonlu)