Blog Sayfaları ile Menü Yapımı Resimli ve Videolu Anlatım

Ben Kimim
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Blogger blog Sayfalar sekmesinde blogumuza, sayfamızdan oluşan herhangi bir başlık ismi ile menü yapabiliriz.Menü seçeneklerinden oluşan bir blogunuzun olması herhalde hepimizi mutlu eder.Blogunuzun yazı editörünü  veya google drive de kendinize bir şablon sayfa yaparak yazılarınızı  bu editörde de yazabilirsiniz .Google Drive yazı editörü hakkında yazdığım yazıyı okuyarak sizde blog yazılarınızı google drive şablonlarından hazırlayabilirsiniz.Hemen konumuza geçerek ilk adımları takip edelim.
Hazırlayacağımız konunun başlık adı : Ben Kimim (Etiket) olsun
Konumuzun içeri : Kişisel kısa CV olabilir

Her zaman olduğu gibi izleyeceğimiz yol ;

Tasarım ⇒ Sayfalar ⇒ Yeni Sayfa ⇒ Boş Sayfa tıklıyoruz  
Saylar yeni sayfa
Açılan sayfamızda Başlık kısmına “Ben Kimim” yazıyoruz. İçerik kısmınada daha önceden hazırladığımız (CV) yazımızı ekliyoruz.Yazımızı önizleme yaparak eksiklerimizi tamamlayıp yayınlıyoruz.Kalıcı bir sayfa oluşturduk.
Ben Kimim Sayfa İçeriği
Hayal gücünüzü kullanarak istediğiniz kadar menü yapabilir, (20 Adet sınırı) veya işinizin bir parçası olan yazınızı bu şekilde menü olarak da hazırlamanız mümkün.
Örneğin bu alanda mobilya işleri ile uğraşıyorsanız güzel bir başlıkla slayt yapabilir, öğretmenseniz kuralları belirten bir yazı hazırlayabilirsiniz.
Hayal gücünüzü çalıştırın lütfen.Söz sizin.Lütfen konu hakkında isteklerinizi yorum kısmına yazmayı ihmal etmeyin.Yorumların blogunuz üzerindeki etkileri ile ilgili yazımı okuyun lütfen. Bu anlatılanları pekiştirmek için videolu anlatımı izleyebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Youtube Video Önizleme Küçük Resmi Nasıl Değiştirilir

YouTube Kanalına Yönlendiren Özel URL Alma

Friend Connect Blogger İzleyiciler Gadgeti Emekli Çözüm

WordPress Facebook Google Plus Disqus Yorum Eklentileri

Windows 10 Rezervasyon Bildirimi Çıkmıyor mu Çözüm

Blogger Üst Menüye Kategori Ekleme (Videolu Anlatım)

Attribution Gadgetini Etkinleştir (Videolu Anlatım)

Wix Ücretsiz Sitenize Yorum Kutusu Ekleme

Son Yazılar Eklentisi (Animisyonlu)