İnternette bedava müzikleri bulun indirmeden dinleyin


Free Müzik Playlists

Bilgisayarınızda binlerce şarkıyı tutmadan internet ortamında dinleyebileceğiniz servisleri inceleyelim ;
İnternetteki bedava müzikleri bulup, indirmeden dinleyebileceğiniz, playlist kategori haline getirip seçimlerinizi düzene koymanızı sağlayan FreeMake.com sitesindeki  basit arayüz ve çok işlemli bir yazılım olan proğramı denemenizi tavsiye ederim.
Blogunuzda , sitenizde, ofisinizde çalışırken rahatlıkla dinleyebileceğiniz bir uygulama. Proğramın kurulum amacı kısaca telif haklarına uyumluluk ve yasal bedava müzik

dinleyebilmenizi sağlamak. Bu düşünce ile sitenin adındanda anlayacağınız gibi ücretsiz müzik kutunuzu oluşturarak playlistlerinizi indirmeden direk internet ortamından dinleyebilmenizi sağlamak.
Freemake Dosyalar


Faydaları nelerdir:

1. Yüzlerce şarkı indirmek yerine, dinlerken tek tıkla kategori oluşturmanızı ve şarkılarınızı gruplara ayırarak listeleme yapabilmeniz.
2. Telif hakları ile ilgili korkunuz kalmıyor.Çünki sitenin filitreleme özelliği bu işlemi sizin için yapıyor.
3. İndirdiğiniz şarkıların küçük kliplerini izleyebiliyor veya kapatarak sadece şarkı dinleme seçenekleri seçebiliyorsunuz.
4. Bilgisayarınızda binlerce şarkıyı indirmeden, cd, dvd yakmadan dinleyebilirsiniz.
5. Şarkılarınızı dinleyerek seçiminizi yapın listenizi oluşturun kategori ekleyin. Listenizi değiştirin. Yenilerini bulun ücret ödemiyorsunuz, cd, dvd yakmıyorsunuz, indirmek içinde beklemiyorsunuz.Yani zamanı iyi kullanmış olacaksınız.Dünya üzerinde hiçbir insanın bir saat geriye dönme şansı yoktur.Bizler için bir dakikanın dahi önemi çok fazladır.Hiç dikkat ettinizmi bilmiyorum ama en hızlı giden olgu zamandır. 3 günlük ömrü kalmış bir insanın bir dakikasının bile çok kıymetli olduğunu düşünürseniz ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınızdır.
6. Sitede videolarınızı ve şarkılarınızı  canvert edebileceğiniz uygulamalar mevcuttur.
Convert için özel bir proğram indirmeniz gerekmiyor. Yapmak istediğiniz herşey düşünülmüş.
7. Nasıl yapılır ? menüsü ile video'lu anlatım yapılarak sizlere kolaylık sağlanmış.


Dosya kullanım bilgi videolarını izleyin


Freemake playlists uygulaması
8. Sizin tek yapmanız gereken email bilgilerinizle üyelik sistemi. Emailinize aktivasyon doğrulaması yaptığınızda artık rahatca istediğiniz yerde interneti kullanarak kendinize ait şarkıları dinleyebilir, dinletebilirsiniz.CD, flaş taşımanıza gerek yok.
9. Bu siteyi araştırmamın nedeni blogumuza, kod yardımı ile playlist uygulamasını başlatmaktı.Ancak yakında hizmete alacaklarından bekleme durumundayım.Çok kısa zamanda başlayacağına eminim.Siz şimdiden playlists’ lerinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.
10. Downloads kısmından (Dosyalar) istediğinizi indirerek yapılandırabilirsiniz.
11. Şirket Ameriken ve Rus ekiplerince organize edilmekte olup, daha öncede yazdığım gibi şirketin misyonu popüler ücretli yazılımları ücretsiz olarak sunmasıdır.
12. Hakkında kısmını incelediğinizde sitenin içeriklerinin nasıl korunduğu hakkında bilgi alabilir refaranslarına bakabilirsiniz.
13. Gizlilik ve kullanım koşullarını okuduğunuzda öne çıkan tek konu Ticari kullanımı yasaklamış olduğunu göreceksiniz.
14. Hakkında yazısının en altında tüm sorunlar ve yardım için gerekli linkler bulunmaktadır. Problemlerinizi iletebileceğiniz servisler mevcuttur.

Guney59 Paylaşım blogum'da yazdığım ve anlattığım konular ile ilgili hiçbir Ticari amaç güdülmediğinin bilgisini sizlerle paylaşmak isterim.
Her türlü yorum ve eleştirilerinizi bekliyorum. Yazılarımı okuyan tüm okuyucularıma ayrıca mutlu olduğumu bildirir kendilerine teşekkür ederim.
Beğendiğiniz yazılarımı Google Plus +1 düğmelerine tıklayarak belirtebilirsiniz.

Yorumlar