Google Blok Editörünü Kullanmak İstermisiniz


Gmail Yazı editörü

Sınırsız Site Blok Editörü Kullanmak İstermisiniz ? 
Uzun zamandır araştırdığım, ancak gözümün ucunda duran beni neden keşfetmiyorsun diye bağıran kullanışlı basit, istediğiniz dil seçeneği sunan, hemen hemen tüm site işlerinde kullanabileceğiniz, Yazı editörünüzün olduğunu biliyormuydunuz ? Belki siz benden önce keşfettiniz.Ancak bireysel değil, toplumsal olarak yapılan keşifleri paylaşmadınız.Paylaşamadınız. Merak ediyorsunuz diymi ?

Bakın aşağıda yaptığım bir resim uygulaması var.Bu uygulamayı bu alanda yaptım.İstediğiniz ebatlarda büyütüp, şekillendirebiliyorsunuz.İster uzatın, ister kısaltın, isterseniz sabitleyin.Çalışma sistemi ( Crtl+C), Crtl+V) şeklinde kullanabiliyorsunuz.Aşağıdaki resimde buna örnekler verilmiştir.Bu editörde şekillendirdim ve Blog'umun yazı editörüne taşıdım.Yapıştırdım yani.

Denemek isteyebilirsiniz.Lütfen Tüm yakın arkadaşlarınızada bu uygulamadan bahsedin, onlarda yararlansınlar.

Şimdi gelelim bu sistemin adına herhesin bildiği ancak bakmadığı Google Dökünamlarda bulunan, oluştur yazıp, dökümana tıkladığımızda karşımıza çıkıyor. ÖNERİ : Aşağıdaki resimler bu editörden yapılmıştır.Blog da bunları yapamazsınız.Google gmail ürünlerine kayıt olun, bu imkanlardan yararlanın.

Bu tür konulardaki görüşleriniz benim için çok önemli.Lütfen bir yorum yazarak görüş belirtirmisiniz? Teşekkür ederim. Nice yeni konularda görüşmek üzere,Sizleri seviyorum.
Adnan Güney
Menü kısmındaki görseli
Gmail Gbar

Örnek: Resimler Adnan Güney

Kişisel resim


Kişisel resim

Resimde sarı rekle gösterilen yerlere tıklayarak açıp kullanabilirsiniz.Bunun için google hesabınızın olması gerektiğini unutmayın.


Dökümanlar

Yorumlar