Blogunu Google Sites Sitene Ekle


AdnanGuney59 google sites

Google dan ücretsiz bir  google sites sitesi kurduysanız, Sites Siteniz de, Blog'unuzu  iframe kodu yardımı ile göstermeniz mümkün. Herkesin zevkle uygulamak isteyeceği bu görüntü ile aynı anda google sites sitenizde blogunuzu , gelen ziyaretcileriniz  görmesi herhalde size büyük zevk verecektir. Böyle bir görüntüyü hemen uygulamaya almak istediğinizi duyar gibiyim. Bende olsam hemen biran önce yapmak isterdim.
Guney59 Paylaşım bloğu'mu kurarken ismine yakışır insanlarla dost, ticari amaç gütmeyen, yardım sever bir blog sitesi olması için önem verdim. Blogumda mümkün olduğunca özgün yazılar yazmaya çalışıyorum. Bazen alıntı yazılarla karşınıza çıkmamın nedeni, bilgisayar kullanan birçok kişinin çektiği sıkıntıları bildiğimden onlara yardımcı olacak proğramları free ücretsiz olarak blogumda paylaşarak yardımcı olmamdan kaynaklanmaktadır.Fakat bazende bana ait olmayan proğramları seçerek yayınlıyorum. Her içeriği yapmam mümkün olmadığına göre seçtiğim proğramları da zaman zaman yayınlıyorum. Sizlerin şuna inanmasını istiyorum.Hangi yayın olursa olsun deneyerek ve süzgeçten geçirdikten sonra blogumda yayınladığımı bilmiş olmanızdır.Bu denemelerden dolayı çok kez bilgisayarıma format attığım olmuştur.Amacım zararsız, ücretsiz, insan dostu yazılımlardır.Bende bu proğramları araştırıp kendi testlerimle size sunuyorum.Bu nedenle yazılarımı bazen geç yazmak zorunda kalıyorum.
Şunu kesin biliyorum ki ! Özgün içerik bir site ve blogun alt temel taşlarını teşkil ediyor.Bunun karşılığınıda Alexa trafik ölçümlerinden almaktayım.Blogumuzun istatistikleri, Adsense raporları, web yönetici araçları vs. gibi araçlar.Siteniz varsa ve bu yazımıda okumakta iseniz kesinlikle anlattığım araçları kullanın. Önceki yazımızda Alexa tool bar sitenize eklemeniz hakkında bir yazı yazmıştım.Bu çok önemli bir konu sörf yaptığınızda tüm sitelerin değerini görebiliyorsunuz.Denemenizi tavsiye ederim.Sözü çok uzatmadan bu konuları daha derin sonraki yazılarımda tekrar anlatacağım.Gelelim ana konumuza.

Yorumlar