TeamViewer 7.0.12799 TR ücretsiz indir

TeamViewer 7.0.12799 TR Uzaktan bağlantı

TeamViewer 7.0.12799 TR ücretsiz bilgisayarınıza kurun
Ücretsiz ve en başarılı uzak masaüstü yöneticilerinden olan TeamViewer'ın müşterileriyle uzaktan bağlantı kurmak isteyenler için geliştirdiği sürümüdür. Oldukça kompakt bir müşteri modülü olarak kullanıcılara hizmet veren yazılım kurulum ve yönetici yetkisine ihtiyaç duymuyor.


Guney59 paylaşım sitem sizlere gerekli olacak tüm bağlantıları ücretsiz olarak indirebileceğiniz tüm bilgileri sunan bir paylaşım blogudur.


TeamViewer bilgisayar ve kişiler listesi özelliğini kullanarak, en sık erişim bağlantısı ortakları tasarrufu ve yöneterek daha verimli ve hızlı bir şekilde çalışabilirsiniz. Bu araç kişiler şu anda listesinde çevrimiçi ve kendi durumunu seçmek ve göstermek için size olanak sağlıyor.


Basit bir tıklama ile eşinizin bilgisayar ekranında görebilirsiniz. Anında Mesajlaşma işlevi kullanarak, hızlı ve basit bir takım avantajlarını, bir veya daha fazla kişiyle sohbet edebilirsiniz.
Bu test kolay ve iyi organize edilmiştir. TeamViewer bilgisayar ve kişiler listesinin nasıl olduğunu kendiniz görün ve kendi TeamViewer hesabını oluştur!

3 basit adımda, bugün bilgisayar ve kişiler listesi kullanın!

Kişisel kullanıcılar için TeamViewer ücretsizdir.

Üreticinin sitesinden TeamViewer ücretsiz indirebilirsiniz.

Unutmayın! Bilgisayarınızda bir arıza olduğunda tanıdığınız bir dostunuzu arayarak bilgisayarınızı düzeltmesi için yardım isteyebilirsiniz.İşte bu noktada TeamViewer ücretsiz imdadınıza yetişiyor.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Youtube Video Önizleme Küçük Resmi Nasıl Değiştirilir

YouTube Kanalına Yönlendiren Özel URL Alma

Friend Connect Blogger İzleyiciler Gadgeti Emekli Çözüm

WordPress Facebook Google Plus Disqus Yorum Eklentileri

Windows 10 Rezervasyon Bildirimi Çıkmıyor mu Çözüm

Blogger Üst Menüye Kategori Ekleme (Videolu Anlatım)

Attribution Gadgetini Etkinleştir (Videolu Anlatım)

Wix Ücretsiz Sitenize Yorum Kutusu Ekleme

Son Yazılar Eklentisi (Animisyonlu)